niedziela, 19 kwietnia 2015

Z O.O ;)

Poprzedni weekend rozpieszczał nas znacznie bardziej juz obecny ... i na szczęście udało nam się go spędzić bardzo aktywnie. Co roku, wiosną wyciągam mojego Stefana do ZOO. Stef jak twierdzi "nienawidzi zwierząt", ale myślę że to tylko taka jego "maska", bo boi się, że ściągnę do domu jakiego kota, którym straszę go od lat ;)) mówi się też, że tylko źli ludzie nie lubią zwierząt', a mój Stef jest najlepszym człowiekiem jakiego znam. Niemniej jednak ZOO nie lubi. Ale chodzi ... innego wyjścia nie ma ;)
Myslałam, że z wycieczki bardzo ucieszy się moja Little B., bo ona jak wszystko ma po tacie ;) akurat zwierzątka kocha. Największą frajdę sprawiało jej bieganie po trawie, na której co 10 m. wbite  były tabliczki - Szanuj zieleń! Tak więc po trawie biegała i Bianula i tata biegający za Bianulą, żeby ją złapać. Śmiechu była kupa. Przynajmniej bardzo cieszyła się B., że tata ją goni... ;)
Kolejną atrakcją w ZOO był ... plac zabaw. Zresztą chyba nie tylko dla Bianki, no tam zwiedzających  z dziećmi było jednak najwięcej. Nawet małpy, które byłam przekonana, że wywołają u Małej euforię, przeszły jakoś bez echa. Najdłużej patrzyła na surykatki ;)
Udało nam się trafić na porę karmienia słoni! ... Też trzeba było się stamtąd ewakuować, bo akurat słoń rownież na Little B. nie zrobił wrażenia. No i jeszcze nasze bliźniaki ... ;))
Nataniel przespał całą wycieczkę, obudził się dopiero przy wyjściu, natomiast Alan przy wyjściu dopiero zasnął ;)
Tak więc tegoroczne wyjście do ZOO było bardzo udane :)

Ale tradycyjnie jesteśmy tam w przyszłym roku !
Tak wyglądała większa część naszej wycieczki - w pogoni za B. :)Przepraszam, że większość zdjęć jest z boku lub od tyłu, ale Little B. w tym dniu nie miała ochoty na pozowanie :))

5 komentarzy:

 1. Eve Milenna - my jeszcze nie byliśmy w zoo ale mam nadzieje, ze to nadrobimy :-). Wspaniale zdjęcia dzieci uwielbiają zwierzęta. Fajnie, że córa nawet trochę zmusiła do sportu tatę heheheh zabawne heheheh ps. Bliźniacy chyba na maksa wypoczęli hehehhe

  OdpowiedzUsuń
 2. My też mamy w planach wycieczkę do zoo. Tym razem nie łódzkie a wrocławskie zwiedzimy 😄 Już się nie mogę doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 3. My mamy w planach warszawskie ZOO na Majôwkę ;) mój Stef nie może się doczekać ;) Heh

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wycieczka, czekam aż będę mogła wybrać się z moim synkiem do ZOO. Ale jeszcze troszkę. Pozdrawiam

  http://mitt-nye-liv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam zoo w Płocku na kolejny wypad. Super fotki :*

  OdpowiedzUsuń